Категорії
Меблi

Як вибрати диван

Чи часто вам доводилося купувати диван? Думаю, що ні: в середньому така покупка як диван відбувається раз на дев’ять років. Однак цей термін можна як збільшити, так і зменшити завдяки покупці поганого товару.

Чи часто вам доводилося купувати диван? Думаю, що ні: в середньому така покупка як диван відбувається раз на дев’ять років. Однак цей термін можна як збільшити, так і зменшити завдяки покупці поганого товару. Постараємося уникнути помилок у покупці меблів.

Найперше, на що ви повинні звернути свою увагу, крім, очевидно, зовнішнього вигляду дивана, адже він же вам уже сподобався? — Тоді скуштуйте його в роботі, тобто посидіть, полежіть на ньому, спробуйте розкласти-скласти. Врахуйте, що це робитимете кожен день, і якщо виникають деякі нюанси вже при першому огляді — це сигнал.

Подивіться начинки дивана: чи сухий дерев’яний каркас, з чого зроблений механізм, запитайте, що всередині (який наповнювач). Взагалі для пружності диванів служать або пружинні блоки, або синтетичні матеріали: холлофайбер (синтетичний пух), пінополіуретан та періотек (нетканий матеріал з гарною формовосновлювальною здатністю). Тут треба тільки знати, що якщо поролон — цілісним шматком, а не крихтою. В іншому розраховуйте на свої відчуття, подобається – не подобається.

Якщо всередині є деталі ДСП, вони обов’язково повинні бути покриті захисною фарбою, захищаючи ваші легені від виділення формальдегідних смол.

Механізм: в основному вибір не великий, є «книжки», «розкладачки» та висувні механізми. Найзручніший варіант, що не вимагає додаткового місця, — це книжка, проте хороший механізм для книжки зараз практично не зустріти. А решта теж не відрізняється довговічністю та ще й псує підлогу коліщатками. Коліщатка з каучуку врятують становище, але…

Оббивка. Її вартість – це 40-60 відсотків від вартості всього дивана, тому приділіть увагу вивченню оббивки вашого дивана. Флок уже вчорашній день. Сильно електризується, притягає через це пил. Бавовна найекологічніший матеріал, але легко брудниться, зношується і рветься. Найдовшим серед оббивних тканин буде жаккард, щільний матеріал. Хорошим вибором буде шеніл – тканий матеріал з пухнастими нитками, він практично не розтягується і добре чиститься. Велюр – сумішова тканина, основа – поліетиленове волокно. Може з часом стиратися. Найпрактичніший вид оббивки – тефлонова тканина, яка не затримує на своїй поверхні жодних плям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.