Категорії
Меблi

Меблі для школяра повинні бути безпечними

Кутовий чи звичайний? такий вибір столу має поєднуватися з дизайном та розмірами кімнати.

Першим та головним меблевим атрибутом у школяра є стіл. У наш час у більшості школярів вже є комп’ютер або ноутбук, тому найправильнішим вибором буде стіл, спеціалізований під персональний комп’ютер: з окремим простором для дисків, книг та ін. приладдя, з полицею, що висувається, для клавіатури і т.д.

Кутовий чи звичайний? такий вибір столу має поєднуватися з дизайном та розмірами кімнати. Ширина столу залежатиме від того, що на нього ставитимуть. Стандартною висотою, найбільш зручною для роботи вважається 74 см. Також потрібно дотримуватися умов розташування очей дитини від монітора (особливо променевого типу) – не менше 50 см.

Вибирайте стілець так, щоб дитині згодом не довелося сидіти занадто низько або занадто високо. Спеціальні дитячі крісла, що не мають підлокітників, ідеально підійдуть для дітей молодшого шкільного віку. Наявність підлокітника на кріслах маленьких дітей іноді розвиває деформацію хребта. Старшим школярам краще купити класичне доросле крісло. Вибираючи модель крісла, переконайтеся, що можна регулювати висоту спинки, кут нахилу та глибину посадки.

Якщо меблі у школяра зручні і функціональні – це ще не означає, що вони безпечні. Потрібно дотримуватися і екологічних стандартів.

Найідеальнішим екологічним матеріалом для меблів є дерево. Воно має високу теплопровідність, що дозволяє деревині залишатися теплою на дотик і не остигати, як деякі меблі з пластмаси, навіть не дивлячись на низьку температуру в приміщенні. Звичайно, такі меблі не копійки варті.

Найдешевшими меблевими моделями є моделі із ДСП. Однак, згаданий матеріал може містити в собі формальдегід, що часто викликає у дітей нудоту та головний біль. Тому при покупці меблів з ДСП, запитуйте сертифікат, який вказуватиме на якість продукції та вміст шкідливих речовин у матеріалі, з якого вони виготовлені.

Для покриття дитячих меблів застосовують спеціальні лаки, фарби, емалі, які не виділяють токсичних речовин і не дратують слизові оболонки. Вибираючи стіл для малюка, не соромтеся його понюхати – від нього не повинен виходити різкий нав’язливий хімічний запах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.